Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Çankırı - YapraklıÇankırı - Yapraklı
CERİTLERCERİTLER
KöyüKöyü
wwwwww
.ceritler..ceritler.
orgorg
Takip Edin Takip EdinKaydol
E-Bülten E-Bülten

Eklenti Kur
Radyo Radyo

SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@ceritler.org


GELENEKSEL ŞENLİKLERİMİZ

       Her Yıl geleneksel olarak düzenlenen derneğimizin şenlikleri 2014 için ne zaman yapılmasını istersiniz. Ayrıca şenliklerin yapılması yönündeki olumlu/olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Derneğimizin Geleneksel  Yaz Şenliği 22 Haziran 2014 Pazar Günü Yapılacaktır. Şenlikte yapılması istenen sosyal aktiviteleri SMS veya Bu sayfadan bize iletebilirsiniz.  

        22 Haziran 2014 tarihinde yapılan 5.Geleneksel Bahar Şenliğimiz, Yağmurdan dolayı köy meydanından yapılması biraz buruk bir görüntü oluşturmuştu ama yağmurun dinmesi ardından her zamanki şenlik alanımız boyra sırtına gitmemiz tüm burukluğu gidermiş olup, ayrıca  ilk defa gerçekleştirmiş olduğumuz aktiviteler ise günümüzü dahada heycanlı hale getirmiştir.
 
        İnşallah 6.Geleneksel Bahar Şenliğimizde bu tür aktiviteleri dahada çoğaltmak olacaktır. 

        Buradan şenliğimize gelenlere gönülden teşekkür ediyorum. 

        Gelmeyen duyarsız olanlarada Dernek Başkanı olarak kınıyorum. Nedeni ise tarafıma bir telefon veya sms ile gelemeyeceklerini bildirmedikleri için şenliğe yapılan harcamalarda ona göre yapılmıştır. Dolayısıyla gelenlere hem maddi hemde israf yönünden ayrı bir külfet getirmiştir.

        Bu kardeşlerimiz İnşallah bir sonraki şenliğimizde daha duyarlı olur. toplumla birlikte hareket ederler. 6.Geleneksel Bahar Şenliğimizde buluşmak üzere. ............................................................................................................Mustafa KAYA
...........................................................................Ceritler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
..................................................................................................................Başkanı

CEVAP GÖNDERİM FORMUCEVAP GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi1 :0,0469

© 2014 ceritler.org
Ceritler Köyü Web Portalı http://www.ceritler.org

Tam Ekran